Стань наставником – зміни життя дитини! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 11 •березня• 2019, 11:30•

Більшість дітей в інтернатах не мають в кого запитати поради, не мають поруч дорослого, якому вони довіряють, не відчувають такої необхідної підтримки. Тому їм дуже складно адаптуватися до реальності, яка чекає їх після інтернату. Як свідчить статистика, 90% випускників не готові до самостійного життя.

На території Новоукраїнського району в с. Рівне, також знаходиться інтернатний заклад, в якому перебувають діти з Новоукраїнської ОТГ, які потребують підтримки.

Якщо ви хочете допомогти дитині з інтернату – станьте для неї наставником!

Наставники дають можливість дитині відчути себе особистістю, визначити інтереси й здібності, обрати професію. Вони вчать дитину не лише вирішувати повсякденні проблеми, а й комунікувати з оточенням.

За детальною інформацією звертайтеся до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Наші контакти: м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 72, каб. 15.

Директор центру – Мироненко Юрій Петрович (066 749 9932).