Розпорядження про скликання чергової сорок третьої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 04 •березня• 2019, 08:09•

Розпорядження

від  01 березня  2019 року                                                   № 38

Про скликання чергової сорок третьої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621:

1. Скликати  чергову сорок третю  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 12 березня  2019 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)     Про затвердження штатної чисельності комунального закладу дошкільної освіти "Зернятко" Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

2)    Про затвердження Програми соціальної підтримки населення на територіальної Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019-2020 роки.

3)    Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 року                 № 1130 " Про прийняття майна в комунальну власність ".

4)    Про передачу в оренду комунального майна.

5)    Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства

Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки .

6)    Про розгляд клопотань.

7)  Про внесення змін до рішення міської ради від 19.12.2018 року    № 1136 "Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік".

8)  Питання землекористування та землевідведення.

3.  Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 5, 6 березня    2019 року.

Міський  голова                                                     О. Корінний