Розіграш ХХІI Кубку, присвяченого пам’яті В.Ф.Корінного з волейболу •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 04 •березня• 2019, 11:35•

3 березня у спортивному залі ЦПК "Ювілейний" відбувся 22-ий традиційний турнір з волейболу серед аматорських команд, присвячений пам’яті В.Ф.Корінного.

У турнірі взяли участь 6 команд, які представляли міста Новоукраїнку, Помічну (Добровеличківський район) та села Новоєгорівку, Рівне, Новомиколаївку та Захарівку.

Боротьба за кубок була безкомпромісною не лише завдяки насиченій грі волейболістів, а й за підтримки активних вболівальників. Провівши цікаві поєдинки та вшанувавши пам’ять людини, яка була фанатом спортивного руху на селі і багато зробила для його розвитку в Новоєгорівці і в районі, кожен отримав масу задоволення від одного із найулюбленіших видів спорту.

Тож у результаті змагань команди мали наступні результати.

У грі за третє місце зустрілися рівнянський "Еней" у складі В’ячеслава Сошенка, Володимира Шенкевича, Цибулі Дмитра, Андрія Щербини, Дмитра Шеперова, Михайла Правого, Володимира Кушнірука, Сергія Ошкабану та команда з міста Помічна у складі Руслана Коваленка, Дмитра Курячого, Ігоря Кондрашова, Рубана Володимира, Валерія Зеленського, Дмитра Зеленського, Ігоря Зубка, Віктора Корецького. З рахунком 2:0 бронзовим призером стала команда "Еней".

Друге місце зайняли гравці новомиколаївського "Лану" у такому складі: Павло Бабчук, Філоненко Вадим, Мочарко Богдан, Ільчук Дмитро, Кирилюк Наталія, Суворов Євген, Микола Антонюк, Іванов Максим.

Чемпіонське звання та кубок у цьому сезоні отримали волейболісти новоукраїнського "Зерновика": Олександр Забілястий, Андрій Денисенко, Олександр Чаповський, Костянтин Гапиченко, Олександр Корінний, Дмитро Корінний, Андрій Федотов, Антон Матвєєв.

Після поєдинків були визначені кращі гравці, які отримали грамоти та пам’ятні подарунки: Антон Матвєєв ("Зерновик"), Валерій Зеленський ("Помічна"), Володимир Шешкевич ("Еней"), Микола Антонюк ("Лан"), а також вручено приз «Відкриття турніру» гравцям команди «Гарт».

Дякуємо всім організаторам, спонсорам, партнерам, гравцям та вболівальникам за гарну гру та підтримку, зокрема - керівникам ПП "Осипян" Осипян Р.О. та ФГ "Новоєгорівка-Агро" Діденко К.О.