Новоукраїнець Сергій Кондратьєв здобув перше місце у змаганнях з козацького двобою •PDF• •Друк•
••Середа•, 27 •лютого• 2019, 16:37•

У місті Кам’янське відбувся відкритий Кубок Дніпропетровської області з козацького двобою серед юніорів та дорослих. У числі організаторів змагань – президент місцевої обласної федерації козацького двобою Костянтин Тимченко.

Участь в боях взяли близько трьохсот спортсменів із міст: Дніпро, Кривий Ріг, Першотравенськ, Вільногірськ, Верхньодніпровськ, Запоріжжя, Мелітополь та ін.

На обласних змаганнях представляв Новоукраїнську ОТГ вчитель фізичної культури Мар’янопільської філії, член Новоукраїнського міського військово-патріотичного клубу «Відвага», учасник АТО Сергій Кондратьєв.

Наш земляк зайняв І місце у розділі «Однотан (довільні технічні комплекси) зі зброєю», де відзначився у своєму виконанні творчим підходом у виконанні вправ та національним вбранням.

Варто зазначити, що Сергій був єдиним учасником, який представляв Кіровоградську область у заході.

Вітаємо нашого спортсмена та бажаємо подальших перемог. Маємо надію, що цей вид бойового мистецтва матиме більше прихильників у нашому місті.