Перший паспорт - у 14 років •PDF• •Друк•
••Четвер•, 21 •лютого• 2019, 11:02•

Отримання паспорта громадянина України - це обов'язок кожного громадянина, який досяг 14-річного віку.

Перший паспорт оформлюється безкоштовно. Для осіб, які не досягли 18 років, паспорт буде дійсний протягом 4 років.

Отримати свій перший паспорт, по досягненню 14 років, можна звернувшись до підрозділу Управління Державної міграційної служби в Кіровоградській області або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за зареєстрованим місцем проживання або за фактичних місцем проживання.

Для оформлення ID-картки необхідно подати наступні документи:

- свідоцтво про народження;

- оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України); в іншому випадку - довідка про реєстрацію особи громадянином України;

- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);

- документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт: про місце проживання — довідку органу реєстрації встановленого зразка.

Паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.