День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні •PDF• •Друк•
••Четвер•, 21 •лютого• 2019, 08:29•

20 лютого  в Україні  відзначається День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено Указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У Новоукраїнці у цей день громадськість, військовослужбовці та представники влади зібрались біля пам’ятного знаку «Небесній сотні», щоб віддати данину поваги загиблим під час Революції Гідності та військових дій на Сході нашої держави.

У ході заходу було покладено квіти до стели на честь Героїв Небесної Сотні та до могил захисників України на Алеї Героїв у Новоукраїнці.