Розпорядження про скликання чергової сорок другої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 01 •лютого• 2019, 13:35•

Розпорядження

від  30 січня 2019 року                                                  № 25

Про скликання чергової сорок другої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову сорок другу  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 11 лютого 2019 року об 11.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2.На порядок денний винести питання:

1)     Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

2)     Про стан злочинності та пожежної безпеки  на території Новоукраїнської міської ради у 2018 році.

3)     Звіт про роботу громадського формування „Правопорядок“ за  2018 рік.

4)     Про звіти міської організації ветеранів України та  громадської організації "Захист дітей війни" за 2018 рік.

5)     Про розгляд клопотань.

6)     Про внесення змін до рішення міської ради від  19.12.2017 року  № 1136 " Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік ".

7)     Звіт про роботу міських комунальних підприємств за 2018 рік.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 7, 8 лютого  2019 року.

Міський  голова                                              О. Корінний