Новоукраїнська міська рада оголошує про старт конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом!" •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 29 •січня• 2019, 09:52•

Мета конкурсу: сприяння членам територіальної громади у розв'язанні проблем соціально-економічного характеру і створення умов для підвищення активності жителів Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади.

Пріоритети надаватимуться проектам, які спрямовані на виконання напрямів та завдань Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади. У зв’язку із підписанням у 2018 році Меморандуму між Новоукраїнською міською радою та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні про наміри та взаємодію у рамках глобальної програми "Громада, дружня до дітей та молоді" до пріоритетів передбачених Положенням про порядок проведення конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської територіальної громади "Влада і громада – разом!" на 2017-2020 роки додано ще один пріоритетний напрям – це комфорт та безпека дітей та молоді. Також міні-проекти можуть бути спрямовані на:

-    переоснащення зовнішнього освітлення;

-         покращення отримання послуг у сфері ЖКГ;

-         облаштування дитячих ігрових та спортивних майданчиків;

-         розвиток громадських організацій;

-         благоустрій місць відпочинку населення – парків, скверів, алей, прибудинкових територій тощо.

До конкурсу запрошуються:

-         громадські організації;

-         органи самоорганізації населення;

-         ОСББ;

-         ініціативні групи громадян, зареєстровані або легалізовані у встановленому порядку на території міської ради.

Загальна вартість проекту до 100 тис.грн. Внесок Конкурсанта – не менше 5% від загальної вартості проекту. Термін подання проектних заявок на конкурс з 28.01.2019 року по 28.03.2019 року.

Перелік документів, які необхідно подати до Конкурсного комітету:
- міні-проект, що містить:

- супровідний лист

- титульний аркуш

- проектну заявку (з інформацією про партнерів та кошторисом витрат)

До міні-проекту додаються наступні документи, завірені печаткою та підписом уповноваженої особи Конкурсанта:

Громадські організації:

-  копію статуту;

-  резюме Конкурсанта/керівника міні-проекту;

-  копію паспорта громадянина України Конкурсанта/керівника міні-проекту;

-  згоду на обробку персональних даних.

Ініціативні групи громадян:

-  копію протоколу зборів (конференції) про створення ініціативної групи;

-  резюме Конкурсанта/керівника міні-проекту;

-  копію паспорта громадянина України Конкурсанта/керівника міні-проекту;

-  згоду на обробку персональних даних;

- також необхідно надіслати лист-повідомлення до виконавчого комітету міської ради про створення ініціативної групи;

ОСББ:

-       копію статуту;

- копію документу, що підтверджує повноваження особи, яка представляє Конкурсанта;

- резюме Конкурсанта/керівника міні-проекту;

- копію паспорта громадянина України Конкурсанта/керівника міні-проекту;

- згоду на обробку персональних даних.

Міні-проекти подаються в письмовому та електронному виді за формами встановленого зразка, затвердженими рішенням Конкурсного комітету, за підписом уповноваженої особи Конкурсанта.

Детальну інформацію про конкурс та прийом документів здійснюється за адресою: приміщення Новоукраїнської міської ради, ІІ поверх, каб. № 3, вул.Покровська,70, м.Новоукраїнка.

Форми для завантаження