Відбулось перше заняття у МАМ-центрі Новоукраїнської ОТГ. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 25 •січня• 2019, 14:31•

Суперове, меганадихаюче заняття з фітнесу з елементами йоги, проведене Іриною Рублею, стало початком реалізації цікавих ідей та ініціатив мам нашої громади. Заняття відбулось у МАМ-центрі, який було створено за ініціативи громадської організації «В єднанні – сила!». Створення МАМ –центру  було профінансовано Українським жіночим фондом в рамках програми «ДОБРЕ» та Новоукраїнської  міської ради.

Дружня атмосфера, заряд позитивних емоцій, енергійна тренерка – запорука вдало проведеного заняття! Одна з відвідувачок зазначила: «Фізичні навантаження в комплексі з духовним релаксом – це саме той відпочинок, якого не вистачає кожній матусі, що знаходиться в декретній відпустці. А МАМ-центр – то чудова можливість для відпочинку і теплого спілкування один з одним».