Звіт щодо задоволення запитів на інформацію, що надійшли до Новоукраїнської міської ради у 2018 році відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 року № 2939 •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 21 •січня• 2019, 15:15•

У 2018 році до Новоукраїнської міської ради надійшов 31 запит на отримання публічної інформації,  8 – в письмовій формі, 11 – електронною поштою, 12 – переадресовані як належному розпоряднику інформації. 21 запит отримано від фізичних осіб, 10 – від громадських організацій. Всі запити були розглянуті у терміни, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», термін розгляду 2 запитів продовжено у зв’язку з тим, що вони стосувалися надання великого обсягу інформації.  На 23 запити надано запитувану інформацію, на 3 надана відповідь, що міська рада не володіє запитуваною інформацією, 3 запитувачам повідомлено про відмову у задоволенні запиту, 2 запити переадресовані  належному розпоряднику інформації.