Розпорядження про скликання позачергової сорок першої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 21 •січня• 2019, 13:47•

Розпорядження

від  18 січня 2019 року                                                               № 15

Про скликання позачергової сорок першої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  позачергову сорок першу  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 25 січня 2019 року о 13.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.

2)  Про внесення змін до рішення міської ради від  19.12.2017 року  № 1136 " Про бюджет Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади на 2019 рік ".

3)  Про фінансування та визначення відповідальних за виконання робіт  з реконструкції спортивного майданчика у Новоукраїнському НВК № 8  у 2019 році.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання 24 січня                       2018 року.

Міський  голова                                                  О. Корінний