Водохреще у Новоукраїнці •PDF• •Друк•
••Субота•, 19 •січня• 2019, 19:28•

Уже традиційно на водоймі «Крениченьки» зібрались мешканці Новоукраїнщини та гості нашої громади, щоб гарною спільнотою відзначити одне із найбільших свят - Хрещення Господнє.

Не всі, звичайно наважилися пірнути в ополонку, але кожен мав гарну нагоду взяти участь у святкуванні.

На початку заходів із словами привітань до присутніх звернувся Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, а обряд освячення води провів отець Олександр Татаров.

Після освячення води, усі хто мав бажання та сміливість пірнули до крижаної ополонки. Ті, хто не наважився скупатись у хрещенській воді мали змогу пригоститись чаєм, кавою, юшкою та іншими смаколиками, які підготували місцеві підприємці.

На святі було чимало дітей, які були раді під час погожого зимового дня побувати на свіжому повітрі, долучитись  до великого спільного дійства.

Настрою усім присутнім додавало і тематичне музичне оформлення свята. Звучали традиційні українські пісні та мелодії, присвячені Різдву та Водохрещу.

Головне, що під час заходів було дотримано усіх заходів безпеки, адже поряд із ополонкою чергували рятувальники та медичні працівники. Та й саме місце для купання було обладнане відповідним трапом із позначеними напрямами входу і виходу. Для зручності було встановлено намети для переодягання, мобільні туалети.

Окрім підготовленого працівниками Новоукраїнського ЖКП місця для купання, було повністю розчищена територія для проведення заходів, під’їзні шляхи та місця для паркування.

За дотриманням порядку під час проведення заходів стежили працівники поліції та міської громадської організації «Правопорядок».

Варто зазначити, що до місця відзначення свята та у зворотному напрямку мешканці Новоукраїнки мали можливість дістатись скористувавшись  додатковими рейсами маршрутних автобусів, які організували місцеві перевізники.

«Шалений драйв! Мега позитивні емоції! Свято Водохреща вдалося на славу! Дуже багато новоукраїнців та, що ще приємніше, гостей громади! Надихаюча проповідь отця Олександра, чудовий музичний супровід від Володимира Фулги, смачнющі юшка, шашлики та інші смаколики від підприємців міста, комфортні місця для переодягання, біотуалети, підвезення жителів громади автобусами, кропітка підготовка місця для проведення свята працівниками ЖКП...Купалися всі: дорослі, дітлахи, місцеві і гості громади, волонтери зі США, гравці футбольного клубу «Новоукраїнка», вчителі, медики...Дякую всім, хто доклав зусиль до організації свята для жителів і гостей громади! Нехай Господь дасть нам міцного здоров`я і сили, нехай оберігає наші родини! І нехай дасть українцям у цьому році МИР!» зазначив у своєму дописі Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу міської рад Нвоукраїнський міський голова Олександр Корінний висловлює вдячність усім, хто долучився до організації заходів: отцю Олександру Татарову та служителям храму св. Олександра Невського, Новоукраїнському ЖКП, ЦДЮТ «Зоріт» працівникам закладів культури, зокрема  Володимиру Фулзі та ведучій свята Олені Дринич; підприємцям, які організували святкове частування: СТОВ «Росія»,  Районному споживчому товариству, ПП Талько; працівникам Новоукраїнського РВ ДСНС та Новоукраїнського відділу ГУ НП, медичним працівникам,  підприємцям-перевізникам Ігорю Ревенку та Олегу Донцю.