Петра Михайловича Заворотнього, учителя фізичної культури Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, нагороджено Грамотою Верховної Ради України •PDF• •Друк•
••Середа•, 09 •січня• 2019, 11:27•

Петро Михайлович Заворотній розпочав працювати на педагогічній ниві з 1970 року. Першим місцем роботи після закінчення Київського державного інституту фізичної культури, стала Новоукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа, де він працював тренером з класичної боротьби.

З 1992 року Петро Михайлович працює військовим керівником ЗОШ №6, а з 1999 року – вчителем фізичної культури.

У 2014 році Петро Михайлович активно працює над відновленням кабінету для проведення військово-патріотичного навчання, який на сьогодні є одним із кращих в області. Активний учасник проведенні І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), сприяє  національно-патріотичному вихованню учнів, формуванню їх активної громадянської позиції та готовності захищати Вітчизну .

Щороку учні Заворотнього П.М. займають призові місця у військово-польових зборах.

За клопотанням міського голови Олександра Корінного за  сумлінну працю, заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти та високий професіоналізм Петра Михайловича Заворотнього нагороджено Грамотою Верховної Ради України.