Відкриття спортивного сезону 2019 року. Кубок Новоукраїнської ОТГ з футзалу серед ветеранських команд на призи Л.А. Кугеля •PDF• •Друк•
••Субота•, 05 •січня• 2019, 22:34•

Сьогодні, 5 січня 2019 року у м.Новоукраїнка, відкриваючи новий спортивний Календар, відбувся розіграш І-го відкритого Кубку Новоукраїнської ОТГ з футзалу серед ветеранських команд на призи Л.А. Кугеля.

Леонід Абрамович є не просто фанатом футболу, він очолював Новоукраїнську районну федерацію футболу більше 40 років, був постійним активним дописувачем місцевого видання про спортивні події міста та району, був суддею республіканського значення.

Ініціаторами змагань стали голова Новоукраїнської міської федерації футболу Олександр Корінний разом із сином Л.А.Кугеля – Ігором Леонідовичем.

У турнірі взяли участь команди: ФК «Новоукраїнка», «Граніт», «Автомобіліст», «Нива-Н», «Геркулес» (м.Новоукраїнка) та гості із одеської області футболісти АФ «Кодима-Ветеран», які є постійними учасниками майже усіх великих змагань, які проходять на спортивних полях Новоукраїнщини.

Футбольні баталії проходили у спортивному  запалі, але у дружній атмосфері, адже для кожного із учасників ці змагання не битва за трофей, а ще одна можливість займатись улюбленим видом спорту, день спілкування із друзями.

І хоча головним дарунком цього дня для шанувальників футболу стала можливість посеред зими зануритись у вир гарячої спортивної гри –приємними стали і призи від організаторів турніру: кубки, медалі, грамоти, грошові премії та пам’ятні подарунки.. А за підсумками ігор місця розподілились таким чином:

-          у віковій категорії «40+»:

ІІІ місце – «Нива-Н», ІІ місце – «Геркулес», І місце – ФК «Новоукраїнка». Кращі гравці: воротар – Олег Корінний («Геркулес»), нападник – Валерій Курганов («Нива-Н»), Микола Лапа (ФК «Новоукраїнка»).

-          у категорії «50+»: ІІІ місце «Граніт», ІІ місце – «Автомобіліст», І місце – АФ «Кодима-Ветеран». Кращими  гравцями визнано: воротаря – Віталія Цуркана (АФ «Кодима-Ветеран»), нападника – Юрія Титенка («Автомобіліст»), Сергія Єлькіна (АФ «Кодима-Ветеран»).

У підсумку також були визначені призери глядацьких симпатій, ними стали: Михайло Івлєв, Василь Руднєв, Володимир Іщенко, Олег Брайченко, Сергій Сухина, Михайло Стецький, які отримали крім вітань, ще й спортивні костюми, пам’ятні футболки з символікою міста від міського голови Олександра Корінного.

Спортивні змагання були організовано за підтримки Новоукраїнської міської федерації футболу, дитячо-юнацької спортивної школи, відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, а також завдяки фінансової допомоги Олександра Корінного та Ігоря Кугеля.

Успіх спортивного свята підтверджує одностайний намір усіх учасників змагань та організаторів зробити кубковий турнір з футзалу традиційним і, щороку, напередодні  Різдва, організовувати зустріч друзів, які все своє життя присвячують футболу!