Конкурс на посади педагогічних працівників комунального закладу «Міський Інклюзивно-ресурсний центр» •PDF• •Друк•
••Середа•, 02 •січня• 2019, 11:17•

Оголошення

Директор комунального закладу "Міський інклюзивно-ресурсний центр" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області оголошує конкурс на посади педагогічних працівників комунального закладу «Міський Інклюзивно-ресурсний центр», а саме:

• практичний психолог (1 вакантна посада);
  • вчитель-логопед (2 вакантні посади);
  • вчитель-дефектолог (1 вакантна посада);
  • вчитель-реабілітолог (1 вакантна посада).

Особи, які мають вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра за спеціальністю «Психологія», «Корекційна педагогіка», «Дефектологія», «Реабілітологія» можуть претендувати на участь у конкурсі.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

• заява про участь у конкурсному відборі із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти (додається);
  • згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" (додається);
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про освіту;
  • копію трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Конкурсний відбір проходить публічно. Відбудуться засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посади педагогічних працівників на відповідність його кваліфікаційним вимогам та співбесіда.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном: 068 – 997 – 60-70 (Шостак Л.В.)