Розпорядження про скликання чергової сорокової сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Середа•, 02 •січня• 2019, 14:03•

Розпорядження

від  19 грудня 2018 року                                             № 272

Про скликання чергової сорокової

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову сорокову  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 15 січня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про звіт міського голови про виконання Програми  та Плану соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік, Стратегію розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади.

2) Про звіт міського голови про здійснення виконавчим комітетом регуляторної  політики у сфері господарської діяльності за 2018 рік.

3)  Про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

4)  Про внесення змін до Положення про порядок проведення конкурсу міні-проектів розвитку Новоукраїнської територіальної громади „Влада і громада – разом!“.

5) Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

6)  Про затвердження Програми "Про забезпечення житлом пільгових категорій осіб та сімей, які проживають на території Новоукраїнської ОТГ на 2019-2023 роки".

7) Про підписання договору з Помічнянською міською радою  про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту "Різні можливості – рівні права".

8) Про призначення директора комунальної установи "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області".

9) Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 10 та 11 січня                       2018 року.

Міський  голова                                 О. Корінний