Чудове свято «Новорічні розваги» в оновленому будинку культури •PDF• •Друк•
••Середа•, 02 •січня• 2019, 11:02•

Заклади культури – це справжні центри активності, цікавого дозвілля та всебічного розвитку жителів громади.

Відродження комунального будинку культури № 1 розпочалося з 2016 року, коли створилася об’єднана територіальна громада.

Спочатку була покрівля: повністю нова, сучасна, яскрава, потім енергоефективні заходи: заміна всіх вікон та дверей, а також утеплення фасаду по всьому периметру, в 2018 – ремонт котельні і системи опалення, в планах: внутрішній ремонт, оновлення сцени та глядацької зали, але вже сьогодні будинок культури живе і приймає відвідувачів!

Працює маленький спортивний острівок: біля тенісних столів завжди людно і гамірно, в одній з кімнат бібліотеки вже зроблено маленький, але «дизайнерський» ремонт, і користувачі з задоволенням відвідують книжкову скарбницю, активно готуються до свят народні колективи «Хлібодари», «Сузір’я» та «Чиста криниця», колектив закладу на чолі з директором Бойко Ольгою Григорівною працьовитий, творчий, небайдужий, щиро вболіває за свій заклад, і робить все, щоб цей вогник культури не згасав ні на хвилину, а ще діти  та аматори залюбки ходять на репетиції, тут завжди чудові концертні програми та виступи.

І 30 грудня  КБК № 1 зібрав своїх друзів, гостей на чудове свято «Новорічні розваги». Красуня ялинка, веселі вогники, новорічні олені – все для гарного і правильного настрою, а ще безпрограшна лотерея, запальна музика, цікава і добре підібрана концертна програма, ігри і конкурси з дітьми, а ще щирі вітання міського голови Корінного Олександра Олександровича, який разом з усіма веселився на святі і розіграв лотерею – вікторину з маленькими, але цінними призами з символікою міста.

Величезна подяка  місцевому перевізнику Донцю Олегу Миколайовичу, який збирав по місту бажаючих потрапити до будинку культури, а потім з розумінням чекав своїх пасажирів і безкоштовно доправив їх додому.

Свято вийшло  гарне, веселе і тепле, гарне завершення 2018 року і сподівання на успішний і не менш плідний 2019 рік!