Будьте обережні з незнайомими предметами •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 03 •квітня• 2012, 13:20•

(Звернення начальника Новоукраїнського РВ УМНС Віталія Петренка та начальника Новоукраїнського РВ Управління Держтехногенбезпеки Миколи Авраменка до мешканців району)

Під час весняно-польових робіт збільшується небезпека місцезнаходження боєприпасів.

При знаходженні предметів, які Вам незнайомі - не чипайте їх, особливо небезпечно кидати в ці предмети камінням чи вдаряти їх будь-чим. У таких випадках необхідно помітити місце будь-яким чином (встромити палицю біля знаходження предмета, покласти біля нього хустку чи повісити папір на гілці дерева поряд), негайно повідомити дорослих та службу порятунку про випадок і вказати місце знаходження цього предмета.

Треба пам'ятати про те, що Ви можете знайти боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, які, пролежавши в землі кілька десятків років, у будь-яку мить можуть вибухнути і призвести до непоправного.

Шановні жителі району! Будьте обережні при знаходженні маловідомих Вам предметів.