Проведено рейд "Діти вулиці", "Вокзал" •PDF• •Друк•
••Середа•, 19 •грудня• 2018, 13:43•

На виконання розпорядження Новоукраїнського міського голови від    21 березня 2017 року №78 "Про проведення рейдів "Діти вулиці", "Вокзал"  та перевірок місць відпочинку молоді на території Новоукраїнської об`єднаної громади"  та з метою профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, 14 грудня  2018 року службою у справах дітей міськвиконкому разом з центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді міськвиконкому та представниками районного відділу поліції і громадського формування "Правопорядок" було проведено вечірній рейд "Діти вулиці", Вокзал"  на території м. Новоукраїнка.

Під час рейду були перевірені 7 кафе, барів та торгівельно-розважальних закладів з метою виявлення фактів незаконного продажу та розпиття спиртних напоїв неповнолітніми. З власниками та реалізаторами вказаних закладів були проведені бесіди щодо недопущення продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам. Фактів порушення законодавства з даного питання виявлено не було.

Крім цього, в двох супермаркетах "Копілка", які знаходяться по вул. Соборній та пров. Лікарняному продавцям та адміністраторам було доведено рішення сесії Новоукраїнської міської ради від 06 грудня 2018 року №1090 "Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Новоукраїнської міської ради в нічний час". Їм  роз`яснено, що в разі продажу вказаних напоїв після 22-ї  години, вони будуть нести адміністративну відповідальність згідно ч.2 статті 156 Адміністративного кодексу України з накладенням штрафу від  тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також, під час рейду було виявлено 2 дитини, які перебували в громадському місці без супроводу дорослих після 22 години, що заборонено законодавством. З підлітками та їх батьками проведено відповідну профілактичну роботу.