Масолу Альберту Володимировичу – 87! •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 18 •грудня• 2018, 15:33•

Сьогодні 18 грудня відзначає свій день народження Масол Альберт Володимирович – легенда спорту Новоукраїнщини. Альберт Володимирович розпочав роботу спортивного наставника у 1956 році, вчителем фізичного виховання Новоукраїнської середньої школи № 3.

З 1973 року протягом 27 років був  директором Новоукраїнської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Альберт Володимирович в 1962 році отримав звання майстру спорту СРСР з класичної боротьби, є ветераном спорту.

За період свого життя виховав чимало обдарованих учнів, які ставали переможцями та призерами обласних, всеукраїнських та, навіть, республіканських і міжнародних змагань.

Жодне спортивне свято не обходиться без Альберта Володимировича. Його життєвий досвід, мудре слово допомагає багатьом новоукраїнцям у праці, організації заходів, життєвих ситуаціях.

Нещодавно Альберта Володимировича нагороджено Почесною грамотою Верховної Ради України.

У день 87-річчя Масола Альберта Володимировича привітали зі святом Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний та секретар Новоукраїнської міської ради Людмила Вишневецька. Вони подякували Альберту Володимировичу за неоціненно високий вклад у розвиток спорту Новоукраїнщини, за мудрі поради та великий життєвий досвід якими він щиро ділиться із не одним поколінням новоукраїнців.

Шановний Альберт Володимирович!

Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя. Нехай любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я,  невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги і довгих років життя!