До уваги підприємств малого та середнього бізнесу! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 14 •грудня• 2018, 11:43•

Кіровоградська регіональна  торгово-промислова палата проводить

конференцію  "Перспективи розвитку бджільництва в Кіровоградській області"

21 грудня 2018 року.

Конференція, призначена для власників та керівників підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу в галузі бджільництва, а також бджолярів-початківців. Конференція проводиться в рамках ініціативи EU4Business за підтримки Європейського Банку реконструкції та розвитку в Україні..

Мета заходу: допомогти бджолярам області та їх об'єднанням підвищити ефективність їх діяльності, познайомити їх з перспективними технологіями. На заході буде також обговорено питання, пов’язані з підвищенням рентабельності та формуванням доданої вартості у бджільництві.

Головні спікери конференції:

• Малихін Володимир Єгорович - бджоляр-дослідник, почесний пасічник України, лауреат Золотої премії Бджолярського кола, власник пасіки з виробництва маточного молочка, автор книги «Творче бджільництво»
  • Сенчук Наталя Дмитрівна - голова правління Полтавської обласної громадської організації "Спілка пасічників".

Організатор конференції – Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницький.

Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А, к. 220

Умови участі: Безкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму.

Реєстрація за формою обов'язкова і закінчується 18 грудня 2018 р. Адреса для реєстрації: https://form.jotformeu.com/83153403131342

За додатковою  інформацією з питань участі та реєстрації звертайтеся за електронною  поштою  bsc.kropyvnytskyi@gmail.com або  тел. +38 (050) 612-33-98.

Програма тренінгу