У Захарівській сільській раді обговорили перспективи приєднання до Новоукраїнської ОТГ •PDF• •Друк•
••Четвер•, 13 •грудня• 2018, 09:47•

Відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" Захарівським сільським головою ініційовано добровільне приєднання територіальних громад сіл Захарівка  та Далеке Захарівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області до  Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади.

Громадське обговорення серед жителів Захарівської сільської територіальної громади з цього питання відбулося 12 грудня 2018 року в приміщенні сільського будинку культури. Перед жителями Захарівської громади виступив міський голова Олександр Корінний, який окреслив переваги та складнощі проведення об’єднавчих процесів, обговорив з присутніми проблемні шляхи розвитку території та зазначив можливі шляхи їх вирішення. Також Олександр Олександрович  відповів на запитання мешканців.

Присутні підтримали ініціативу щодо приєднання Захарівської сільської ради до  Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади. Наступним  кроком буде надання згоди на добровільне приєднання депутатами сільської ради.