Над Новоукраїнською міською радою піднято прапор Військово-морських сил України •PDF• •Друк•
••Середа•, 12 •грудня• 2018, 13:32•

12 грудня біля приміщення Новоукраїнської міської ради піднято прапор Військово-морських сил Збройних сил України, в знак солідарності з полоненими  українськими моряками. Підняли прапор ВМС України, Державний Прапор   та прапор міста Новоукраїнка: мати загиблого воїна – підполковника ЗСУ, Почесного громадянина міста Новоукраїнка Володимира Мамадалієва – Галина Олексіївна, волонтер Михайло Іванович Нікулін, учасник АТО Віктор Олександрович Шостак.

Під час акції були присутні: Новоукраїнський міський голова Олександр Олександрович  Корінний, голова районної державної адміністрації Віктор Володимирович Самойленко, голова районної ради Валерій Анатолійович Савенко, військовослужбовці та громадськість міста.