День Посмішки •PDF• •Друк•
••Середа•, 05 •грудня• 2018, 10:27•

В приміщенні кафе-бару «Олімп» відбулося справжнє казкове дійство для особливих дітей. Захід організовано  ГО інвалідів  Новоукраїнського району  «Добробут та Надія»  в Кіровоградській області (керівник Сергій Тараненко) за  підтримки міської, районної державної адміністрації та Рівнянської сільської ради, в якому взяли участь більше 30 – ти дітлахів з обмеженими можливостями.

Разом зі своїми рідними діти поринули у чарівний світ казки, в який їх гостинно провели працівники та вихованці ЦДЮТ «ЗОРІТ». А ще діти з задоволенням слухали виступи місцевих митців, аматорів художнього мистецтва, вихованців дитячої музичної школи. Та ще з більшою насолодою брали участь у конкурсах, майстер-класах, гралися і спілкувалися між собою.

Перлинкою став на святі і виступ учениці Новоукраїнської ЗШ №4 Маринки Панченко, яка проникливо заспівала кілька пісень, викликавши сльози у дорослих. Також в залі була розміщені  й виставка робіт дітей з обмеженими фізичними можливостями де зокрема були й  роботи цієї талановитою дівчинки та вироби її ровесників з різних матеріалів, малюнки.

Кожен з дітлахів того дня отримав на згадку подарунок та спільне фото з артистами -  дитячими улюбленцями з мультфільмів та казок. А дорослі отримали нагоду поспілкуватись в невимушеній атмосфері з іншими батьками, які також виховують дітей з інвалідністю, задати питання тим, хто займається проблемами даної категорії.

Найкращими словами вдячності за змістовно і цікаво проведений дітьми час на святі стали щирі слова вдячності батьків організаторам заходу: ГО  «Добробут та надія», Новоукраїнському міському голові Олександру Корінному та виконавчому комітету Новоукраїнської міської ради, районній державній адміністрації, Рівнянській сільській раді, депутатам обласної ради - керівнику СТОВ « СТЕП- АГРО» Володимиру Арсірію та керівнику ТОВ «Зерновик» Володимиру Ігнатенку, керівництву мережі магазинів «Файно» та «Карамелька», ТОВ «Абсолют –Д»  Тетяні Даніловій, депутатам районної ради: керівнику ТОВ «АПК імені Гіталова Петру Крамару  та директору ТОВ імені Фрунзе Сергію Оношенку, приватному підприємцю Павлу Пянковському, настоятелю храму Олександра Невського Петру Токачу, міським комунальним установам: дитячій музичній школі, ЦДЮТ ЗОРІТ, КБК№1 та його філії, інклюзивно-ресурсному центру.