Громадські слухання у Новоукраїнці •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 03 •грудня• 2018, 14:03•

Уже традиційно, до затвердження міського бюджету на 2019 рік, представники влади Новоукраїнської ОТГ проводять консультації із громадськістю щодо підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та проекту міського бюджету на 2019 рік.

Громадські слухання проводились у залі Центрального палацу культури  «Ювілейний» на слуханнях були присутніми 126 чоловік.

До присутніх звернувся Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, який ознайомив присутніх із виконанням заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку, зокрема про наступні.

У закладах освіти проведено енергозберігаючі заходи на суму 607,9 тис.грн. замінено 76 вікон та 15 дверей на енергозберігаючі.

Завершено облаштування подвір'я Новоукраїнської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 6, вартість робіт склала – 234,7 тис.грн.

Для покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів придбано обладнання для кабінетів хімії для опорних шкіл (ЗШ №6, НВК №8) на суму 1068,6  тис. грн, протягом червня-жовтня 2018 року закуплено шкільні меблі для початкової школи, ноутбуки для вчителів перших класів, ламінатори, діелектричні коврики, шкільні дошки, меблі для закладів дошкільної освіти, текстиль для дошкільних закладів, технологічне обладнання, столи та стільці в їдальню Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів  №4, посуд для харчоблоків, спецодяг для працівників.

Продовжується виконання проекту "Реконструкція будівлі дитячого садка "Зернятко"  по вул. Мира, 5 в м. Новоукраїнка Кіровоградської області".

Завершується капітальний ремонт системи опалення Новоукраїнського КБК №1.

Проведено поточний ремонт пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам на суму – 53 тис.грн.

Завершено роботи з будівництва водопровідної мережі від свердловини по вул.Калинова м.Новоукраїнка до вул. П.Мирного с.Новоолександрівка. Вартість робіт склала – 1357,04 тис.грн.. Проведено хлорування та очищення громадських криниць.

Протягом 10 місяців 2018 року проведено поточні ремонти дорожнього покриття вул. Шевченка, Соборна, Курчатова, Іліци, Миколи Вороного, Каховській, Миру, Толстого, І. Богуна, Героїв України, Курчатова, Одеська за рахунок коштів міського бюджету. Вартість робіт склала – 2241,2 тис.грн.. Проведено роботи з брукування по вул.Набережній, Одеській на суму – 57,58 тис.грн. Завершено  капітальний ремонт пров.Лікарняний вартість робіт – 1475,7 тис.грн. У цьому році проведено відновлювальні роботи комунальних вулиць по території громади на суму – 269 тис.грн. На даний час прогрейдеровано – 35 вулиць.

Реконструйовано тротуар по вул. Толстого ( 1365,8 тис.грн.), вул.Соборна ( 1190 тис.грн.), біля Центру дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ" ( 92,2 тис.грн.), біля дитячого навчального закладу "Зернятко"   (624,5 тис.грн.) по вул.І.Богуна ( 19,9 тис.грн.).  Завершено роботи з реконструкції частини тротуару вул. Миколи Вороного на 1351,8 тис.грн. За кошти підприємців реконструйовано частину тротуару по пров. Лікарняний.

Продовжуються роботи з розроблення генерального плану м.Новоукраїнка та актуалізації картографічної основи, вартість робіт 1 млн. грн., на даний час оплачено  832,7  тис. грн.

Проведено конкурс міні-проектів розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади "Влада і громада – разом" для громадських організацій, підприємців та громадян громади. У конкурсі взяли участь 17 учасників: 14 ініціативних груп громадян та 3 громадські організації. Реалізовано 8 проектів.

Також Олександр Олександрович ознайомив присутніх із запланованими заходами Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської ОТГ та бюджету на 2019 рік.

Під час громадських слухань мешканці Новоукраїнської ОТГ вносили свої пропозиції щодо Програми соціально-економічного та культурного розвитку. Зокрема були підняті наступні питання. Щодо реконструкції котелень загальноосвітніх навчальних закладів, щодо розміщення на території прилеглій до СТОВ «Росія» аптечного пункту, реконструкції дорожнього покриття та систем освітлення вулиць Покровської, Героїв України та вул. Сільськогосподарська  у с. Звірівка, питання функціювання хору «Журавка» та групи "Здоров’я" у міському Центрі соціальних послуг, щодо проїзду великогабаритного транспорту вулицями міста.

Мешканка с.Новоолександрівка Овчіннікова Н.Т. подякувала за відновлення водопостачання, що стало можливим завдяки  будівництву водопровідної мережі від свердловини по вул.Калинова, м.Новоукраїнка до вул. П.Мирного с.Новоолександрівка та запропонувала  встановити дитячий майданчик на території Новоолександрівки.

Після усіх пропозицій, які були внесені до протоколу громадських обговорень, було запропоновано присутнім проголосувати за проекти Програми соціально-економічного та культурного розвитку та бюджету на 2019 рік Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, які були одноголосно підтримані усіма учасниками громадських обговорень.