У Новоукраїнці створено простір для Мобільних Активних Мам. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 30 •листопада• 2018, 16:21•

Проект «МАМ-центр» громадської організації «В єднанні – сила!» став переможцем конкурсу малих грантів для випускниць Академії Жіночого Лідерства в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» і отримав грантові кошти від Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд» та Національного Демократичного Інституту (36.000.00 грн). Підтримала проект і Новоукраїнська міська рада, з бюджету якої виділено 20 тисяч гривень.

«МАМ-центр» розміщується в одній із кімнат Новоукраїнського ЦДЮТ «ЗОРІТ». Ремонт зазначеного приміщення здійснювався в основному членами громадської організації «В Є_С», працівниками «ЗОРІТу» та багатьма небайдужими мешканцями нашої громади. В результаті було отримано ще один осередок громадської активності у Новоукраїнській ОТГ.
Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний подякував усім, хто долучився до створення «МАМ-центру» та подарував від своєї родини музичний центр, для озвучування заходів, які відбуватимуться у Центрі, а також запевнив у підтримці усіх ініціатив громадськості спрямованих на покращення життя у нашій громаді.
Із історією створення та планами заходів ознайомили присутніх одні із ініціаторів створення центру – Ніна Мазур та Зорина Федорчук.
Відбулось і перше практичне заняття, яке провела Юлія Гончар експертка з гендерних питань програми DOBRE, NDI.
Солодким завершенням сьогоднішніх заходів стало пригощання святковим тортом, який приготувала для відвідувачів «Мам-Центру» Світлана Бацінко.