Повідомлення •PDF• •Друк•
••Середа•, 28 •листопада• 2018, 13:07•

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення містобудівної документації – проектів детальних планів території частини промислової зони ділянки по вул. Курчатова, 2 та її оточення, а також території у межах вул. Толстого та вул. Миру в м. Новоукраїнка.

Замовник  проекту:  Виконавчий комітет Новоукраїнської  міської ради.

Розробник проекту: ФОП Пенязь Тетяна Олексіївна, 25006, м. Кропивницький,
вул. Гоголя, 84, кв. 1. Тел. 0505247509

З основними техніко-економічними показниками проектів детальних планів території частини промислової зони ділянки по вул. Курчатова, 2 та її оточення, а також території у межах вул. Толстого та вул. Миру в м. Новоукраїнка, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в секторі містобудування та архітектури в робочі дні (з 8 до 17 години, каб. 2)

Відповідальний: Завідувач сектору містобудування та архітектури виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Коробов А. О. тел. 05251 2-39-66.

Пропозиції  та   зауваження  від  фізичних  та   юридичних  осіб приймаються  до 17 грудня  2018 року  за  адресою:  27100,  м. Новоукраїнка,   вул. Покровська 70.

Відповідно до частини 6, статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції  подаються  громадянами  у письмовому  вигляді  із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові,  місце  проживання,  особистим  підписом  і  повинні містити обґрунтування  з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм,  державних стандартів та правил.

Презентація та обговорення проекту детального плану території частини промислової зони по вул. Чайковського в м. Новоукраїнка буде проходити  18 грудня
2018 року  о  13.00  год. в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради в м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70.