Відбулося засіданні комісії щодо погашення боргів •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 27 •листопада• 2018, 14:04•

У  Новоукраїнській міській раді за участю Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного проведено засідання Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів до бюджету Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади.

В засіданні взяли участь: представник Новоукраїнського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області, начальники та спеціалісти відділів виконавчого комітету міської ради. Для участі у засіданні комісії були запрошені керівники підприємств, фізичні особи-підприємці, які допустили заборгованість, не зареєстрували угоди про розірвання договору оренди земельних ділянок, а також ті, у яких неоформлені земельні ділянки.

Для забезпечення виконання міського бюджету по доходах, скорочення податкової заборгованості суб'єктів господарювання за платежами до міського бюджету і недопущення її зростання у подальшому, заслухавши та обговоривши пояснення підприємців, які мають заборгованість, було спільно визначено план дій щодо вирішення зазначених проблем.

За результатами роботи  членами комісії ухвалено відповідне рішення щодо першочергових заходів по погашенню заборгованості по кожному боржнику.