Розпорядження Новоукраїнського міського голови •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 26 •листопада• 2018, 16:41•

від  22 листопада 2018 року                                                          № 251

Про скликання чергової тридцять восьмої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621

1. Скликати  чергову тридцять восьму  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 06 грудня 2018 року о 09.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2.На порядок денний винести питання:

1)  Про затвердження плану дій з реалізації ініціативи "Громада дружня до дітей та молоді" в Новоукраїнській ОТГ.

2)   Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

3)   Про внесення змін на 2019 рік до Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2019 роки

4) Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Новоукраїнської міської ради у нічний час.

5)   Про погодження продовження терміну дії контракту з керівникам

Новоукраїнського ЖКП та КП "Водокомунгосп".

6)  Про надання пільг при оподаткуванні міським комунальним підприємствам у 2019 році.

7)  Про звільнення служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради від сплати державного мита у 2019 році.

8)   Про звільнення служби у справах дітей Новоукраїнської РДА від сплати державного мита в 2019 році.

9)  Про передачу в оренду комунального майна.

10) Про затвердження Положення про комунальний заклад "Міський інклюзивно-ресурсний центр" у новій редакції.

11) Про затвердження штатної чисельності комунального закладу

"Міський інклюзивно-ресурсний центр"  з 01 січня 2019 року.

12) Про внесення змін до штатної чисельності комунального дошкільного закладу "Барвінок".

13) Про реорганізацію Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу "Барвінок" Новоукраїнської міської ради шляхом приєднання до Новоукраїнського комунального закладу дошкільної освіти "Зернятко" Новоукраїнської міської ради.

14) Про затвердження штатної чисельності комунального закладу дошкільної освіти "Зернятко" Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

15)  Про списання опалювального котла

16) Про внесення змін до фінансового забезпечення реалізації Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства

Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

17)   затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього

природного середовища.

18) Про затвердження фінансових планів міських комунальних підприємств на 2019 рік.

19)  Про розгляд  клопотань.

20)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

21)  Про затвердження проектно-кошторисної документації.

22)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 03 та 04 грудня 2018 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний