Сільським територіям – належну увагу •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 23 •листопада• 2018, 09:02•

17 листопада 2018 року відбулись громадські слухання на території Мар’янопільського старостинського округу щодо підготовки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та проекту міського бюджету на 2019 рік в частині розвитку сільських територій.

Мешканці сіл Мар’янопіль та Кам’яний Міст обговорили із представниками виконавчого комітету та депутатом Новоукраїнської міської ради Тетяною Притуленко актуальні проблеми зазначених територій.

Заступник міського голови Людмила Білокоз, в.о. старости Валентина Рачкован проінформували присутніх про  виконаний минулорічний план щодо територій: встановлено дитячі майданчики, відремонтовано дах приміщення школи, а також вимощено бруківкою подвір’я та відремонтовано їдальню цього ж навчального закладу та ін.

Серед проблем, які потребують вирішення наступного року мешканці сіл назвали: вирішення питання забезпечення водою жителів  вул. Кар’єрна в с.Кам’яний Міст, ремонт покрівлі та встановлення електроопалення в приміщенні клубу в с.Мар’янопіль та ремонт  громадських криниць.