У Новоукраїнській ОТГ тривають громадські слухання •PDF• •Друк•
••Четвер•, 22 •листопада• 2018, 10:40•

16 листопада 2018 року відбулись громадські слухання про підготовку проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та проекту міського бюджету на 2019 рік на території с.Воронівка, Сотницька-Балка, Улянівка, Єгорівка.

В Улянівському сільському будинку культури зійшлись жителі зазначених населених пунктів, які під час спілкуванням із представниками міськвиконкому озвучили пропозиції щодо розвитку територій на 2019 рік. Серед них - завершення ремонтних робіт дошкільного відділення на базі Воронівської філії І-ІІ ступенів Новоукраїнського навчально-виховного комплексу №8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад", збільшення електропотужності для опалення приміщення філії №3 Новоукраїнського комунального будинку культури № 1 с.Улянівка. Було озвучено питання щодо очищення громадських криниць, також мешканців зазначених населених пунктів хвилює питання поточного ремонту доріг комунальної власності ( підсипання та грейдерування), функціонуванні поштового відділення, стан сміттєзвалища, створення робочих місць та ін.