Шановні мешканці Кіровоградщини! •PDF• •Друк•
••Четвер•, 22 •листопада• 2018, 09:06•

В умовах гібридної війни проти України зростає загроза вчинення диверсій та терористичних актів на об’єктах критичної інфраструктури, оборонно-промислового комплексу та в місцях масового перебування людей.

Надзвичайні події на цих об’єктах можуть призвести до тяжких наслідків ‒ людських жертв, підриву обороноздатності нашої держави, блокування життєдіяльності населених пунктів і дестабілізації суспільної обстановки та громадського порядку.

Просимо громадян інформувати правоохоронців у випадку:

-         появи в регіоні осіб, які проявляють підвищений інтерес до об’єктів критичної інфраструктури, оборонно-промислового комплексу, військових частин, місць масового перебування людей;

-         залишення без нагляду підозрілих предметів;

-         появи підозрілих транспортних засобів та польотів безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічно важливих о'бєктів;

-         отримання інформації про наміри здійснення терористичної та диверсійної діяльності.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися до Управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 або скористатися електронною поштовою скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Нагадуємо, що за захоплення, руйнування або пошкодження об’єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, з метою ослаблення держави передбачена кримінальна відповідальність. Диверсійна та терористична діяльність тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років.