ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ СЕЗОН-2018 ВІДКРИТО! •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 19 •листопада• 2018, 13:19•

17 листопада у спортивному залі ЦПК «Ювілейний», за ініціативи голови Новоукраїнської міської федерації волейболу Олександра Корінного  було проведено розіграш відкритого Кубку Новоукраїнської ОТГ з волейболу серед аматорських команд, у кому взяли участь 5 спортивних колективів: «Зерновик» (м.Новоукраїнка), «Помічна» (м.Помічна), «Лан» (с.Новомиколаївка), «Еней» та «ЗШ № 5» (с.Рівне).

Не зазнавши жодної поразки, здобула чемпіонський титул турніру команда «Зерновик», яка окрім зазначеного турніру успішно представляла нашу ОТГ в обласних змаганнях. Поступившись чемпіонам, друге місце зайняла команда із Помічної, на третьому – новомиколаївський «Лан».

Також було визначено кращі гравці турніру, які отримали грамоти і пам’ятні подарунки від виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Ними стали: Денисенко Андрій, Забілястий Олександр ("Зерновик"), Рубан Володимир, Зеленський Валерій («Помічна»), а також відзначено кращого тренера турніру Антонюка Миколу ("Лан").

Новоукраїнський міський голова, голова міської федерації волейболу Олександр Корінний вітає переможців, а також дякує всім командам за підготовку гравців та активну участь у змаганнях, які проходять під гаслом «Спорт – об’єднує!».

Цей турнір став початком сезону та продовженням волейбольної історії Новоукраїнщини. 24 грудня 2018 року стартує відкритий 11-й чемпіонат Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади. Всім командам, які бажають взяти участь у чемпіонаті, необхідно подати заявки до 15 грудня 2018 року у відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Будемо раді вітати не лише гравців з Новоукраїнщини, а й інших населених пунктів Кіровоградщини!