Вони працюють творчо і завзято •PDF• •Друк•
••Четвер•, 08 •листопада• 2018, 16:06•

Українська культура досі зберегла свою чистоту, самобутність і яскраву індивідуальність. І заслуга в цьому  працівників музеїв і бібліотек, будинків культури і клубів, театрів і кінотеатрів, керівників художніх колективів. На честь цих людей не співають оди,  а відзначається Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва.

7 листопада, напередодні свята, відбулися урочистості та святковий концерт. Міський голова Олександр Корінний відзначив активні та творчі особистості заслуженими нагородами.

Міську премію імені Олексія Соколенка присвоєно:

Захарову Віктору Анатолійовичу – акомпаніатору Новоукраїнського комунального будинку культури № 1.

Горбенку Олегу Віталійовичу – акомпаніатору Новоукраїнського районного центрального палацу культури «Ювілейний».

Нагороджено Грамотою департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації

Сергієнко Олену Іванівну - провідного методиста відділу культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Почесною грамотою Новоукраїнської міської ради:

Зазимко Олександр Андрійович -        ветеран праці

Мілютін Сергій Юрійович   -        фотограф – аматор

За вагомі досягнення в бібліотечному обслуговуванні жителів громади, популяризацію книги і читання та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено:

Грамотою Новоукраїнської міської ради:

Мороз Галину Олександрівну -    бібліотекаря Новоукраїнської центральної бібліотеки

Подяку Новоукраїнського міського голови оголошено:

Артеменко  Світлані Василівні      - методисту Новоукраїнської центральної бібліотеки

За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток культури міста та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено:

Грамотою Новоукраїнської міської ради:

Дринич Олену Владиславівну       -        художнього керівника Новоукраїнського комунального будинку культури № 1

Подяка Новоукраїнського міського голови оголошена:

Щербатюк Тетяні Володимирівні - учасниці  народного аматорського вокального  ансамблю "Горицвіт" філії №1 Новоукраїнського комунального будинку культури № 1

Лисенко Клавдії Сергіївні    - прибиральниці службових приміщень Новоукраїнського комунального будинку культури №1

Закінчивши церемонію нагородження, вітання для усіх присутніх дарували працівники культури  та майстри народного мистецтва міста і району.