Нарада з питань бюджету •PDF• •Друк•
••Четвер•, 08 •листопада• 2018, 15:47•

06 листопада 2018 року відбулася нарада з головними розпорядниками коштів міського бюджету,  керівниками структурних підрозділів та посадовими особами виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради з питань виконання видаткової частини до кінця 2018 року, формування проекту міського бюджету на 2019 рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди. З даного питання інформувала  начальник фінансового управління виконавчого комітету Антоніна Колпак. На нараді розглянуто ряд питань, зокрема:

- стан виконання дохідної та видаткової частини міського бюджету  за  10 місяців  2018 року;

- основні завдання щодо завершення бюджетного періоду та особливості складання проекту міського бюджету на 2019 рік;

- не допущення будь-якої кредиторської заборгованості на кінець поточного року;

- основні зміни та вимоги до складання бюджетних запитів.

Головним  розпорядникам коштів міського бюджету доведено граничні обсяги видатків загального фонду міського бюджету та показники міжбюджетних трансфертів на 2019 рік.

На нараді акцентували увагу на використанні субвенцій з державного та обласного бюджетів до кінця бюджетного року  та на забезпечення своєчасного внесення відповідних змін щодо продовження дії міських програм або затвердження нових програм при необхідності на наступні роки. Керівникам установ наголосили на неухильному дотриманні фінансової дисципліни в процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів, локалізації роботи щодо своєчасного та ефективного використання бюджетних коштів.

За підсумками наради були поставлені конкретні завдання щодо завершення бюджетного року та складання проекту міського бюджету на 2019 рік.