ЗА ВЕЛІННЯМ СОВІСТІ І ПОКЛИКУ ДУШІ - ПРАЦЮЮТЬ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 06 •листопада• 2018, 16:36•

Своє професійне свято  відзначили працівники соціальної сфери. З нагоди свята у приміщенні Новоукраїнської РДА урочисто привітали соціальних працівників Новоукраїнщини.

Зі словами щирих вітань до присутніх в залі звернулися: міський голова Олександр Корінний,  голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко та голова районної ради Валерій  Савенко. Представники влади побажали  тим, хто віддано служить обраній справі щирої вдячності і поваги від людей та  вручили ряд відзнак.

За сумлінну працю, особистий внесок у справу реалізації соціального захисту населення, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери грамотою Новоукраїнської міської ради нагороджено заступника начальника управління соціального захисту населення Новоукраїнської районної державної адміністрації Лілію Попок.

Головному спеціалісту відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Тетяні Сіньковській та  заступнику начальника відділу, завідувачу сектору з виплати допомог і компенсації відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення Новоукраїнської районної державної адміністрації Ірині Вовненко оголошено Подяку міського голови.

Також з нагоди свята усіх присутніх порадували своїми виступами вихованці Новоукраїнської міської музичної школи.