Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 05 •листопада• 2018, 11:48•

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу сімʹї, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління – не менше трьох років; володіння знаннями чинного законодавства, основами діловодства, знаннями відповідних комп’ютерних програм.

До конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради  (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, ІІ поверх, приймальня) необхідно подати  такі  документи: заяву на ім’я голови конкурсної комісії; особову картку (форма П-2ДС);  2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2015 рік; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті ”Новоукраїнські новини“.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається посадовою особою,  відповідальною за кадрову роботу.