Розпорядження Про скликання чергової тридцять сьомої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Четвер•, 01 •листопада• 2018, 15:40•

Розпорядження

від  29 жовтня  2018 року                                                              № 224

Про скликання чергової тридцять сьомої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову тридцять сьому  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 13 листопада 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про виконання Стратегії розвитку Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади та Програми соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської об'єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року.

2)   Про затвердженн плану дій з реалізації ініціативи "Громада дружня до дітей та молоді" в Новоукраїнській ОТГ

3)   Про внесення змін до міських програм.

4)   Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Новоукраїнській міській раді та її виконавчих органах.

5)  Про затвердження Положення про комунальну установу "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області".

6) Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

7)   Про прийняття майна у комунальну власність.

8)  Про припинення діяльності філії Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу № 1 Ромашка в с. Звірівка Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

9)  Про створення комунального закладу дошкільної освіти "Зернятко" Новоукраїнської міської ради.

10)   Про списання основних засобів.

11)  Про передачу майна.

12)  Про підсумки виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

13)  Про розгляд  клопотань.

14)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

15)  Про Бюджетний регламент Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади.

16)  Про затвердження Порядку складання і виконання розпису бюджету Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади.

17)  Звіт про роботу міських комунальних підприємств за  9 місяців  2018 року.

18)  Про  внесення змін до міської програми "Питна вода".

19)  Про затвердження детального плану території по вул. Чайковського   в м. Новоукраїнка.

20)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 08 та 09 листопада               2018 року.

Міський  голова                                                                                    О. Корінний