Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави •PDF• •Друк•
••Четвер•, 25 •жовтня• 2018, 13:59•

25 жовтня, у Краматорську розпочався масштабний дводенний форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави». Захід організовано Донецькою та Луганською облдержадміністраціями, Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Ради Європи.

У форумі беруть участь народні депутати України – члени Комітету, голови профільних підкомітетів, представники центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування України, представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертного та наукового середовища, міжнародні партнери.

Асоціацію об’єднаних територіальних громад України представляє голова зазначеної Асоціації, Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

В рамках заходу планується обговорити стан розвитку місцевого самоврядування та актуальні питання законодавчого регулювання у зазначеній сфері, стратегічне планування як інструмент нової регіональної політики, вирішення питань ВПО, розвитку суспільного мовлення та мовлення громад, інструменти безпеки в громадах, а також ознайомитися з європейським досвідом та стандартами у відповідних сферах.