••Середа•, 10 •жовтня• 2018, 07:05•

Оголошення

Директор комунального закладу"Міський інклюзивно-ресурсний центр" Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області оголошує конкурс на посаду педагогічного працівника комунального закладу «Міський Інклюзивно-ресурсний центр», а саме:

• практичного психолога (1 вакантна посада).

Особи, які мають вищу освіту спеціаліста за спеціальністю «Психологія» та стаж роботи не менше трьох років за фахом, можуть претендувати на участь у конкурсі.

Кандидати, які беруть участь у конкурсі, упродовж 20 календарних днів з дня оголошення конкурсу подають такі документи:

• заяву про участь у конкурсному відборі із зазначенням контактного номера телефону та адреси електронної пошти (додається);
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" (додається);
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про освіту;
  • копію трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Конкурсний відбір проходить публічно. Відбудуться засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посадо педагогічного працівника на відповідність його кваліфікаційним вимогам та співбесіда.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном: 068 – 997 – 60-70 (Шостак Л.В.)