Увага! Змінились тарифи на ідентифікацію тварин! •PDF• •Друк•
••Середа•, 10 •жовтня• 2018, 15:32•

Згідно наказу директора ДП «Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин» від 14 вересня 2018 року №111 тарифи з ідентифікації і реєстрації тварин для фізичних осіб з 01 жовтня 2018 року змінено та становлять (угода за співпрацю, без урахування банківських послуг):

Велика рогата худоба (корова, бички, телята) – 33,40 грн.;

Дрібна рогата худоба (вівці, кози)-27,50 грн.;

Свині – 32,80 грн.;

Тарифи за кріплення бирки, без урахування банківських послуг:

Велика рогата худоба (корови, бички, телята) – 8,48 грн.;

Дрібна рогата худоба (вівці, кози) – 6,61 грн.;

Свині – 3,05 грн.

Процедура ідентифікації тварин дає право її власнику реалізовувати молоко та м’ясо тварини, отримати дозвіл на її переміщення та забій, продаж, участь у виставці тощо.

Обов’язковій ідентифікації підлягають:

• велика рогата худоба, ягнята, козенята — протягом 7 днів з моменту народження;

• товарні свині — за добу до переміщення (продажу, забою);

• лошата — не пізніше 1 року після народження.

Що потрібно для ідентифікації тварин?

Для того щоб провести ідентифікацію та реєстрацію тварини, необхідно звернутися до Новоукраїнської районної державної лікарні ветеринарної медицини, або до дільничної лікарні ветеринарної медицини з копіями паспорта громадянина України та ідентифікаційного коду.

Власники тварин, які НЕ ЗВЕРТАЮТЬСЯ до відповідних установ ветеринарної медицини з метою ідентифікації і реєстрації тварин або ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ проводити реєстрацію тварин підпадають під дію статті 107.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення вимог законодавства про ідентифікацію та реєстрацію тварин". Дана стаття тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на фізичних осіб - підприємців, уповноважених осіб - від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тож будьте пильними та відповідальними по відношенню до своїх тварин — проведіть ідентифікацію тварин. Не створюйте загрозу для інших!

З повагою Новоукраїнський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області