Увага! •PDF• •Друк•
••Середа•, 10 •жовтня• 2018, 14:55•

У зв’язку із пожежею на арсеналі боєприпасів у Ічнянському районі Чернігівської області було евакуйовано жителів населених пунктів, які проживали у небезпечній близькості від епіцентру надзвичайної ситуації.

Евакуйованим доводиться жити у місцях пристосованих для тимчасового перебування (спортивних залах, школах і т.п.). Під час екстреної евакуації більшість громадян брали речі лише екстреної необхідності, тому не мають ресурсів для довгострокового перебування у місцях евакуації.

Багато громадян виявили бажання допомогти ічнянцям у скрутній ситуації. Працівники виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради також приєдналися до збору гуманітарної допомоги та, зібравши кошти, спрямували на рахунок Благодійного фонду, який наразі здійснює збір коштів для надання допомоги постраждалим.

Для  мешканців Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади, які також мають бажання долучитись до благодійної акції, повідомляємо банківські реквізити вищевказаного Фонду:

Благодійна організація "Благодійний фонд підтримки українських військовослужбовців"
Код ЄДРПОУ 39210575
Неприбуткова організація
р/р 2600 905 291 2627
в Кіровоградській філії ПАТ "Приватбанк"

Довідково:

Із діяльністю та звітами фонду можна за посиланням: http://www.chamber.kr.ua/arhiv-novin/714.html