Розпорядження про скликання чергової тридцять шостої сесії міської ради восьмого скликання •PDF• •Друк•
••Понеділок•, 08 •жовтня• 2018, 08:26•

Розпорядження

від  04 жовтня  2018 року                                                              № 211

Про скликання чергової тридцять шостої

сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Регламенту Новоукраїнської міської ради, затвердженого рішенням міської ради  від 12 вересня 2017 року № 621 -

1. Скликати  чергову тридцять шосту  сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 16 жовтня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

2. На порядок денний винести питання:

1)  Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

2)  Про затвердження плану удосконалення послуги "Поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ)".

3)   Про затвердження програми економічного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної  територіальної громади (МЕР).

4)  Про затвердження штатної чисельності комунального дошкільного навчального закладу "Зернятко".

5)   Про погодження призначення директора комунального дошкільного навчального закладу "Зернятко".

6) Про безоплатну передачу друкованої продукції НАПН України.

7)  Про затвердження детального плану території в м. Новоукраїнка.

8)  Про стан підготовки доріг до зимового періоду 2018-2019 років.

9) Про звіт територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новоукраїнського району Кіровоградської  області за ІІІ квартал 2018 року.

10) Про розгляд  клопотань.

11)  Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 року № 765  "Про міський бюджет на 2018 рік".

12)  Про розгляд пропозицій робочої групи з питання функціонування центру соціальних послуг у 2019 році.

13)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Секретареві міської ради, заступникам міського голови, спеціалістам міськвиконкому в межах повноважень взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам  постійних комісій провести засідання 11 та 12 жовтня               2018 року.

Міський  голова                                                        О. Корінний