Осінні мелодії •PDF• •Друк•
••Четвер•, 04 •жовтня• 2018, 12:46•

1 жовтня  музична вітальня філії №1 КБК  №1 гостинно приймала  ветеранів  та  людей  похилого  віку.  За  традицією,  всі  запрошені  отримували вхідні  паперові  осінні листочки, за  якими, в  ході  свята, розігрувалась  святкова  лотерея.

Зворушливим  і  красивим  початком  свята  була  вокально-хореографічна  композиція «А  вже осінь  прийшла  у  наш  дім »,  яку майстерно виконали   Юлія Тітовська та Олександр  Кожухар. Гаряче  аплодували  глядачі  талановитому  співаку  Віктору  Гур'єву  з  піснею «Накукуй, зозуле», яка  супроводжувалась  танцювальною  групою  дівчат  ансамблю  «Волошки» (  кер. Юлія  Тітовська).  А  потім своїми  піснями    вітали ветеранів  представники  філій №2 та №3:  Вікторія Мірошніченко, Микола  Тарасенко та юний  співак з ПТУ № 40 Денис Паламар.

На  сцені  звучали  жарти  і  сміх,  коли  виступали «веселі  бабусі» (ансамбль  «Волошки»), «дві  кумасі» (Світлана  Середа та Світлана  Яворська), народний  аматорський  вокальний  ансамбль «Горицвіт» (кер. Ольга Бойко),  український  гумор  читав  Олександр  Кожухар.

Майже  всі  виступи супроводжувались  відеорядом,  який  демонструвала  Лілія Орлова.

Родзинкою свята став  показ  фотографій  ветеранів  господарства «Нива», які були зроблені  напередодні  в неочікуваній і невимушеній  обстановці. Учасники весело та емоційно реагували на кожну фотографію.

А ще всіх гостей свята зустрічали та милували око роботи майстрині – вишивальниці Плігіної Тетяни Василівни

Від   дирекції  КБК  №1  та від людей, присутніх на святі, висловлюємо подяку постійному спонсору ТОВ «Нива»  в  особі  директора  Згами  Віталія  Миколайовича.

Валентина Чайковська – художній керівник філії № 1 НКБК № 1,

сценарист та ведуча свята.