У Новоукраїнці пішохідні переходи переобладнано для зручного доступу дітей та громадян із особливими потребами. •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 25 •вересня• 2018, 10:02•

Новоукраїнська ОТГ є учасником проекту ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді». Тому, дотримуючись  принципів зазначеної організації та міжнародної програми, було здійснено реконструкцію підходів до пішохідних переходів для вільного пересування по них батьків з дітьми на візочках, людей, котрим через вікові особливості та стан здоров’я важко переступати (переїжджати на візках для осіб із інвалідністю) бордюр чи різкий перехід від тротуару до проїзної частини.

Похилими з’їздами було обладнано тротуари по вул. Соборна у м. Новоукраїнка. Варто зазначити, що  під час  реконструкції тротуарів або будівництві  нових, враховуються конструкційні новації для зручного доступу до переходів та з’їздів до прилеглих територій.