Від ініціативної групи – до дієвої громадської організації •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 21 •вересня• 2018, 15:58•

Минулого року активні прихильники здорового способу життя, які багато років займались у спортивному клубі «Відвага» взяли участь та стали переможцями конкурсу міні-проектів «Влада і громада – разом!». Участь e зазначеному проекті дала можливість оновити спортивний інвентар у приміщенні, де вже довгий час займаються силовими видами спорту мешканці Новоукраїнки.

Але перемога у першому конкурсі стала лише початком для громадського формування, яке цього року переросло у громадську організацію Новоукраїнський міський військово-патріотичний клуб "Відвага", учасники якої і цього року успішно представили на конкурс проект «Разом краще».

Керівник проекту Сергій Скороход зазначив, що передбачені роботи, а саме поновлення відмостки будинку та заміна водопровідних труб, принесло користь  не лише членам клубу, а й усім мешканцям багатоквартирного будинку, у якому розміщуються тренувальні зали «Відваги».

Утворення громадської організації і набуття юридичного статусу зазначеному об’єднанню має позитивні наслідки, зокрема надало перевагу під час участі у конкурсі, а також завдяки цьому вирішено питання щодо оренди приміщення.

До всіх позитивних моментів варто додати ще й той, що новозбудований тротуар по вул. Толстого прямує поряд із приміщенням клубу, забезпечуючи комфортний та безпечний шлях до місця занять.