СПОЖИВАЧ! Будь обізнаним! •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 21 •вересня• 2018, 10:19•

В ніч на 24-е серпня стався викид отруйних речовин (сірчаний ангідрид та хлор)  на заводі «Титанові інвестиції», що розташований на території тимчасово окупованого  Криму,  що спричинило серйозні екологічні проблеми на території Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області.

У зв’язку з екологічною ситуацією, яка сталася через шкідливі викиди заводу Держпродспоживслужба проводить посилений моніторинг продуктів харчування (овочів, фруктів, ягід), завезених з Херсонської області.

З метою недопущення можливого шкідливого впливу на здоров’я населення забруднених харчових продуктів з постраждалих територій та попередження харчових отруєнь Новоукраїнський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звертається до мешканців району: під час покупок цікавтесь місцем вирощування овочів і фруктів та уникайте продуктів, завезених із забруднених територій.

Пам´ятайте, що споживач має право вимагати супровідні документи, що підтверджують якість та безпечність продукції!

З повагою, Новоукраїнський районний відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області!