Міні-проект «Мистецький парк» розпочав своє життя. •PDF• •Друк•
••П'ятниця•, 21 •вересня• 2018, 10:14•

За останні роки суттєво змінився комунальний будинок культури №1, що знаходиться  біля території СТОВ «Росія». Здійснено утеплення зовнішніх стін приміщення, замінено вікна на енергозберігаючі, на черзі - зовнішні оздоблювальні роботи та реконструкція опалювальної системи. Все це створює умови для організації змістовного дозвілля мешканців нашої громади не залежно від віку та інтересів.

Але головні процеси позитивних змін відбуваються у свідомості громадян, адже другий рік поспіль ініціативні групи жителів зазначеного мікрорайону беруть участь у конкурсі міні-проектів «Влада і громада – разом!».

Перший проект був орієнтований на любителів спорту, в рамках проекту було придбанні тенісні столи. А цьогорічний проект дав початок розвитку території навколо будинку культури: встановлено лавки та урни, придбано системи освітлення для проведення вуличних розважальних заходів.

Міський голова Олександр Корінний, дякуючи ініціаторам проекту, закликав у подальшому розвивати парк, подумати над тим, що буде корисним та цікавим у парку або взагалі на території мікрорайону, міста, та запевнив, що міська влада завжди надаватиме підтримку громадським ініціативам, спрямованим на розвиток міста, створення комфортних умов для проживання і відпочинку.

В свою чергу керівник ініціативної групи Олена Дринич висловила вдячність міському голові, колективу будинку культури та загальноосвітньої школи №3 і головним виконавцям робіт – працівникам Новоукраїнського ЖКП.

Радо привітали усіх, хто завітав на відкриття проекту, юні та досвідченні митці, подарувавши їм невеликий концерт!