Перший міні-проект конкурсу «Влада і громада – разом!» у 2018 році виконано. •PDF• •Друк•
••Четвер•, 20 •вересня• 2018, 10:45•

По-літньому сонячного вересневого дня  у дитячому садочку «Барвінок» відсвяткували впровадження у життя ідеї батьків та працівників закладу міні-проект "Екологічно чистий дитячий ігровий майданчик". У рамках зазначеного проекту на території подвір’я садка було благоустроєно ділянку для трав’яної галявини, на якій буде зручно та безпечно гратись малечі.

За рахунок коштів міської ради, виділених для конкурсу проектів «Влада і громада разом!» та за власні кошти ініціаторів проекту, працівниками Новоукраїнського ЖКП, батьками вихованців та працівниками ДНЗ,  було не лише підготовлено під зелений газон земельну ділянку, а й облаштовано плиткою доріжку біля галявини та пофарбовано стіни «Барвінку» у яскраві веселкові кольори.

Привітав присутніх із втіленням у життя ініціативи Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний. «Я вдячний всім, хто брав участь у реалізації проекту, людям, які є джерелом позитивних ініціатив, які не покладаючи рук працюють над покращенням умов життя у нашій громаді: батькам вихованців та працівникам дитячого садка «Барвінок», працівникам та керівництву Новоукраїнського ЖКП. Сподіваюсь, що яскраві стіни вашого закладу стануть ще однією складовою вашого  натхнення, а зелена галявина на подвір’ї місцем для проведення веселого та змістовного дозвілля для малят» - зазначив Олександр Олександрович. Привітавши присутніх, міський голова передав малечі смачні подарунки та вручив керівнику ДНЗ «Барвінок» Тетяні Артюшиній сертифікат переможця конкурсу міні проектів «Влада і громада – разом!».

І хоча роботи щодо реалізації проекту щойно завершились – на майбутньому зеленому газоні уже пробились молоді паростки трави, які на радість дітям наступного року встелять зеленим килимом подвір’я садочку.