ВОНИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ПРИЙТИ НА ДОПОМОГУ •PDF• •Друк•
••Вівторок•, 18 •вересня• 2018, 15:10•

Новоукраїнський міський голова  Олександр Корінний, заступник голови Новоукраїнської РДА Віктор Куртичан, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич привітали  з професійним святом – Днем рятувальника, працівників аварійно-рятувальної служби Новоукраїнщини.

Дякуючи рятувальникам за мужність, сміливість та рішучість, представники влади вже традиційно відзначили особового складу 19 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області.

Грамоти Новоукраїнської міської ради вручено: начальнику караулу О.П.Левченку, командиру відділення Ю.В.Пташинському, пожежному-рятувальнику В.Г.Татарчуку.

Подяки Новоукраїнської міської ради оголошено : командиру відділення Р.В.Козакову та диспетчеру В.С.Парфьоновій.

Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено майстра газодимозахисної служби О.Б.Кабаша, грамотою – водія 19 ДПРЧ У ДСНС України в Кіровоградській області А.М.Савченка. Подяки Новоукраїнської РДА оголошено  пожежникам-рятувальникам П.І.Гевелю та  Д.Ю.Бакуну.

Вітаючи  рятувальників  з їх професійним святом, посадовці щиро подякували тим, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм та побажали їм спокійної служби.